ساخت کوره باکسی 

کوره های پخت رنگ سایز ها و شکل های مختلف دارند که نسبت به تعداد و ابعاد قطعات و فضای موجود طراحی و ساخته می شوند. کوره های به دو صورت باکس (کمدی) و پیوسته (کانوایری) طراحی و ساخته می شوند. کوره های پخت رنگ باکسی در سایز های مختلف به صورت یک طرف درب، دو طرف درب، مبدل سقفی، مبدل انتها و مبدل بغل ساخته می شود. در این سیستم جهت حمل قطعات از کالسکه استفاده می شود.

کوره باکسی
کوره باکسی

کوره ی باکسی یک طرف درب:

 

این تیپ کوره های طوری طراحی شده اند که بارگیری و تخلیه از یک طرف انجام می گیرد و مناسب جهت کارگاه هایی که در نظر دارند کوره را در انتهای سالن قرار دهند و از یک طرف کوره استفاده کنند. در این کوره از دو کالسکه که به صورت طولی و عرضی حرکت می کنند، استفاده می شود. که همزمان که یک کالسکه داخل کوره در حال کامل شدن مرحله پخت است، کالسکه دیگر در حال بارگیری قطعه می باشد.

کوره باکسی دو طرف درب:

 

کوره باکس دو طرف درب به نحوی طراحی شده است که از یک طرف بارگیری و از طرف دیگر تخلیه می گردد. این کوره مناسب با خط تولیدی می باشد که قطعات خام از یک طرف سالن رنگ وارد می شود و بعد از مراحل رنگ آمیزی از طرف دیگر سالن خارج می شود. در این سیستم می توان از دو کالسکه که به صورت رفت و برگشت کار می کند استفاده کرد.

:ویژگی ها کوره باکسی

 

امکان استفاده در پخت رنگ پودری و مایع، کوره پیش گرم، آنیلینگ، ایجینگ آلومینیوم، خشک کن رنگ و رزین، مواد جامد و ...امکان استفاده با یک درب واگن و یا دو درب واگن در دو طرف کورهامکان نصب آتشخانه در انتها-پهلو و سقف کورهامکان طراحی کوره با ابعاد مختلف طبق نیاز مشتریامکان نصب آگزوز فن برقی و دمپر دستی جهت خروج گازهای تولید شده یا جهت خنک کردن سریع کورهامکان توزیع یکنواخت دما بوسیله کانال در کف و سقف کورهامکان استفاده از انواع مشعل های گازی و گازوئیلی و یا دوگانه سوز با راندمان حرارتی بالاامکان کنترل دما توسط ترموکوبل و ترموستاتامکان ساخت کوره با انواع مدل های درب کشوئی یک لنگه-دو لنگه-کیوتینی(دستی،اتوماتیک)امکان ساخت بدنه در عین استحکام و زیبائی محافظت شده با رنگ کوره ای و داخل کوره فقط از ورق سفیدامکان نصب هود تهویه بالای درب ها جهت جلوگیری از آلودگی و گرم شدن فضای کارگاهامکان عایق بندی بدنه کوره با ضخامت های مختلف نسبت به حرارت مورد نیاز و استفاده از پشم سنگ پانلی و فله ای

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

  • تلفن :  65410522-021
  • موبایل :  1245130-0935
  • موبایل :  6766216-0912
  •  info@poshtkarsanat.com

ساخت کوره استاتیک

ساخت کوره های استاتیک بنا به در خواست مشتری طراحی می شود. کوره استاتیک به دو منظوره استفاده می شود. از کوره استاتیک برای خشک کردن قطعات پس از شستشو استفاده می شود و کابرد دیگر کوره پخت پخت رنگ می باشد. ساخت کوره رنگ در ابعاد مختلف نسبت به حجم و تیراژ ساخته می شود.

شرکت پشتکار صنعت در زمینه ساخت کوره استاتیک پیشگام بوده و همیشه سعی بر داشتن بهترین کیفیت در ساخت کوره استاتیک را داشته است.

جستجو