کانوایر زمینی سیستم جابجایی قطعات با دسترسی آسان اپراتور به قطعات در حالت نشسته یا ایستاده . در کانوایر زمینی تغییرات احتمالی مسیر در سطوح افقی و شیب دار با قابلیت طراحی ایستگاه کاری در انواع زنجیری رولیکی و تسمه ای را دارا می باشد.

کانوایر زمینی

 

کانوایر زمینی عمدتا برای انتقال خودرو یا بسته یا جعبه‌های بزرگ به کار برده می شوند و از کانوایر زمینی در صنایعی مانند خودروسازی استفاده می شود. در واقع، کانوایر زمینی جزئی از سیستم‌های انتقال و ذخیره سازی مواد در صنعت است. تکنیک و دانش نوین در مهندسی کنترل باعث شده است تا نقاله‌های کانوایر زمینی به همراه دیگر سیستم‌های انتقال مواد، در زمره فناوری های مدرن قرار گیرند و دامنه کاربرد آنها از صنایع متوسطی نظیر خطوط تولید و مونتاژ کوچک گرفته تا صنایع بزرگی همچون پتروشیمی، فولاد، خودرو سازی و صنایع دارویی و غذایی گسترده شود.

ساخت کانوایر زمینی

 

کانوایر به دستگاه هایی گفته می شود انتقال محصولات را اتجام می دهد که به دو صورت کانوایر زمینی و کانوایر هوایی می باشد.
استفاده از کانوایر زمینی یا هوایی باعث کاهش هزینه کارخانه ها می باشد.

کانوایر زمینی

 

از کانوایر زمینی برای جایجایی قطعات سنگین در روی زمین در کارخانه ها استفاده می شود.

کانوایر زمینی یو شکل

 

کانوایر زمینی یو شکل همان طور که از نام آن پیداست بصورت یو انگلیسی می باشد که به آن کانوایر زمینی یو شکل می گویند.

کانوایر زمینی خطی

 

کانوایر زمینی خطی به کانوار زمینی که بصورت خطی می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

  • تلفن :  65410522-021
  • موبایل :  1245130-0935
  • موبایل :  6766216-0912
  •  info@poshtkarsanat.com

ساخت کوره استاتیک

ساخت کوره های استاتیک بنا به در خواست مشتری طراحی می شود. کوره استاتیک به دو منظوره استفاده می شود. از کوره استاتیک برای خشک کردن قطعات پس از شستشو استفاده می شود و کابرد دیگر کوره پخت پخت رنگ می باشد. ساخت کوره رنگ در ابعاد مختلف نسبت به حجم و تیراژ ساخته می شود.

شرکت پشتکار صنعت در زمینه ساخت کوره استاتیک پیشگام بوده و همیشه سعی بر داشتن بهترین کیفیت در ساخت کوره استاتیک را داشته است.

جستجو