کانوایر

 

کانوایر ها بخشی از سیستم های انتقال و ذخیره سازی در صنعت می باشد. کانوایر ها با توجه به دانش نوین مهندسی امروزه کمک بسیاری به انتقال مواد وسیستم های انتقال کرده است. کانوایر ها کاربرد زیادی در زمینه های پتروشیمی، فولاد، خودروسازی و صنایع دارویی کرده است . کانوایر ها بسته به نیاز صنایع مختلف کانوایر ها دارای انواع مختلفی می باشد که انواع کانوایر عبارت است از کانوایر اسلت، کانوایر تسمه ای ، کانوایر زنجیری، کانوایر رولیکی و...

گروه صنعتی پشتکار صنعت با سال ها سابقه در زمینه تولید انواع کانوایر های زمینی و کانوایر هوایی می تواند کلیه نیاز های شما در انواع صنایع را رفع نماید.

تصویر کانوایر

نحوه کار کانوایر

 

باتوجه به صنایع مختلف و کاربرد و نحوه استفاده از کانوایر می تواند متفاوت باشد. کانوایرها با استفاده از یک الکتروموتور محوری را به حرکت در می‌آورند که عمدتاً درامی ( یک استوانه که از طریق اصطکاک تسمه‌ای در کانوایر را به حرکت در می‌آورد.) به آن متصل است در دیگر سوی آن درام هرزگردی با استفاده از تسمه یا زنجیر حلقه‌ای را می‌سازد که می‌توان با قرار دادن اجسام یا مواد آن‌ها را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمود.

انواع کانوایر

 

کانوایر ها به توجه به نوع صنعت و نوع مواد که قرار است کانوایر حمل کند، کانوایر ها انواع مختلفی خواهند داشت. که در زیر به معرفی انواع کانوایر می پردازیم.

کانوایر حمل بسته و کیسه

 

در کانوایر های حمل بسته معمولا از تسمه ودرام استوانه ای برای حمل بسته و کیسه استفاده می شود و این نوع کانوایر با توجه به سایز بسته ها می تواند کانوایر ها در ابعاد مختلفی باشد.

کانوایر حمل مواد فله ای

 

در این نوع کانوایر از تسمه انعطاف پذیر و رولر های زاویه دار استفاده می شود. از این نوع کانوایر بیشتر در صنایع فولاد، پتروشیمی، سیمان و معادن استفاده می شود. این نوع کانوایر می تواند دارای طول بسیار زیادی باشد.

کانوایر زمینی

 

از این نوع کانوایر برای انتقال مواد و بسته ها بصورت زمینی استفاده می شود. شما می توانید برای سفارش کانوایر زمینی با گروه پشتکار صنعت تماس حاصل فرمایید. تماس با ما

کانوایر هوایی

 

از این نوع کانوایر برای حمل قطعات در ارتفاع استفاده می شود که از این کانوایر بیشتر برای حمل قطعات خودرو استفاده می شود شما می توانید برای سفارش کانوایر هوایی با گروه پشتکار صنعت تماس حاصل فرمایید. تماس با ما

کانوایر بالابر

 

این نوع کانوایر با قاشقکهایی که به نوع خاصی از زنجیر متصل است می تواند مواد را از یک نقطه به نقطه دیگر ببرد.

کانوایر زنجیری

 

نوع ساده از کانوایر است که معمولاً برای حمل پالت مورد استفاده قرار می‌گیرد و کف کف زمین است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

  • تلفن :  65410522-021
  • موبایل :  1245130-0935
  • موبایل :  6766216-0912
  •  info@poshtkarsanat.com

ساخت کوره استاتیک

ساخت کوره های استاتیک بنا به در خواست مشتری طراحی می شود. کوره استاتیک به دو منظوره استفاده می شود. از کوره استاتیک برای خشک کردن قطعات پس از شستشو استفاده می شود و کابرد دیگر کوره پخت پخت رنگ می باشد. ساخت کوره رنگ در ابعاد مختلف نسبت به حجم و تیراژ ساخته می شود.

شرکت پشتکار صنعت در زمینه ساخت کوره استاتیک پیشگام بوده و همیشه سعی بر داشتن بهترین کیفیت در ساخت کوره استاتیک را داشته است.

جستجو